آیفون 7 با کلید فیزیکی حساس به لمس و با قابلیت مقاومت در برابر آب همراه خواهد شد | P30Tech


                                                آیفون 7 با کلید فیزیکی حساس به لمس و با قابلیت مقاومت در برابر آب همراه خواهد شد

انتظار می‌رود اپل همچون همیشه نسل جدید گوشی‌هوشمند خود را که آیفون ۷ نام دارد، در شهریور ماه معرفی کند. هرچند این گوشی هوشمند از نظر طراحی با آیفون ۶ اس تفاوت چندانی نخواهد داشت، اما آخرین شایعات نشان از این دارد که ظاهر آیفون ۷ شاهد تغییراتی جزئی خواهد بود. با زومیت همراه باشید.


با نزدیک شدن به فصل تابستان و زمان رونمایی از نسل جدید آیفون در اواخر آن، شایعات در مورد آیفون ۷ اپل بیش از پیش افزایش پیدا می‌کند. آخرین شنیده‌ها که برگرفته از وب‌سایت‌های چینی است، نشان از این دارد که آیفون ۷ از وجود کلید فیزیکی حساس به لمس در پنل جلویی بهره خواهد برد. این موضوع باعث خواهد شد تا پنل جلویی این گوشی هوشمند کاملا یک‌دست به نظر برسد؛ چراکه آیفون‌ها از نسل اول خود، از وجود یک کلید فیزیکی مکانیکی بهره می‌برند که باید برای استفاده از آن، روی کلید فشار وارد کرد؛ حال آنکه کلید لمسی حساس به فشار، می‌تواند بر اساس لمس و فشار وارد شده، عمل کند. در کنار زیبایی، این قابلیت می‌تواند باعث ضد آب بودن این گوشی هوشمند شود.

انتظار می‌رود در صورت تحقق این موضوع، شاهد استفاده از عملکردی شبیه به موتور القایی مورد استفاده در مک‌بوک‌های اپل باشیم. در مک‌بوک‌های جدید اپل، این کمپانی فناوری 3DTouch را به کار گرفته که حس فشرده شدن ترک‌پد از طریق لرزش به کاربر القاء می‌شود و خبری از پایین‌رفتن قسمت فشرده شده نیست. همچنین منابع چینی از احتمال عرضه‌ی این گوشی هوشمند در رنگ مشکی مات نیز حکایت می‌کنند. این رنگ تیره‌تر از رنگ خاکستری است که آیفون‌های اپل عرضه می‌شوند. به نظر می‌رسد آيفون ۷ نیز همچون آیفون ۵ اس از وجود رنگ مشکی بهره خواهد برد.

در ماه‌های اخیر احتمال ضد آب بودن آیفون ۷ چندین بار مطرح شده است. یکی از شروط اصلی تحقق این موضوع، تغییر ساختار فیزیکی کلید Home بود که در صورت استفاده از نمونه حساس به لمس، می‌توان تصور کرد که آیفون ۷ ضد آب خواهد بود. همچنین باید به حذف جک ۳.۵ میلی متری هدفون نیز اشاره کرد که می‌تواند قدم دیگری در مسیر اضافه شدن ویژگی ضد آب بودن و باریک‌تر شدن گوشی باشد.

تاکنون تصویری از پنل جلویی آیفون منتشر نشده، اما در تصاویر منتشر شده منتسب به پنل پشتی این گوشی می‌توان تغییرات در شیارهای تعبیه شده برای آنتن را به روشنی مشاهده کرد. همچنین شنیده‌ها گویای این موضوع است که شماری از آیفون ۷ پلاس‌های اپل با بهره‌گیری از دوربین دوگانه روانه‌ی بازار خواهند شد.

نظر شما در این خصوص چیست؟


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
Meizu M3 گوشی هوشمند 93 دلاری میزو با پردازنده ی ج...
مجموع درآمد کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی اینترنت اشیا...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...