معرفی مدیرعامل شرکت مشترک ایران خودرو-پژو | P30Tech


                                                معرفی مدیرعامل شرکت مشترک ایران خودرو-پژو

مدیرعامل شرکت مشترک ایران خودرو-پژو معرفی شد. اولین مدیرعامل شرکت مشترک ایران خودرو و پژو از سوی طرف ایرانی انتخاب شده است. بدین ترتیب به زمان راه اندازی این شرکت نزدیک می‌شویم. همراه زومیت باشید.


مدیرعامل شرکت جدید و مشترک ایران خودرو-پژو توسط هاشم یکه زارع معرفی شد. مراد مجلسی از سوی مدیرعامل ایران خودرو به عنوان اولین مدیرعامل ایران خودرو-پژو انتخاب شد.

بر اساس قرارداد میان گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت پژو، شرکت مشترک میان این دو خودروساز ایرانی و فرانسوی با سرمایه‌گذاری ۵۰ درصدی دو طرف راه‌اندازی شده و مدیرعامل و ریاست هیأت مدیره به صورت تناوبی و دوره‌ای از سوی ایران خودرو و پژو تعیین می‌گردد.

در این قرارداد ذکر شده است که میزان تولید ظرف ۴ سال باید از ۱۵ هزار دستگاه خودرو در سال به ۲۰۰ هزار دستگاه افزایش یابد و ۳۰ درصد از تولیدات این شرکت به دیگر کشورها صادر شود.

مراد مجلسی پیش از این مشاور قائم مقام ارشد مدیر عامل ایران خودرو در امور فنی و مدیر برند محصولات ایران خودرو بوده است. 

قائم مقام مدیر عامل شرکت کرمان موتور، رئیس هیات مدیره شرکت خودروسازان بم، رئیس هیات مدیره شرکت کرمان خودرو، رئیس هیات مدیره مهندسی قطعات کرمان خودرو و رئیس هیات مدیره شرکت خودرو سازی راین از دیگر سوابق مجلسی به شمار می‌آید.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اپل آیفون SE در کدام کشورها فروش خوبی دارد؟ ...
سرفیس فون مایکروسافت با اسنپدراگون 830 و 8 گیگابای...

محبوبترین مطالب

ددپول  Deadpool (رایان رینولدز) ابر قهرمانی است بسیار شوخ، او پیش از اینکه یک ابرقهرمان باشد یک نظامی بود که دچار یک بیماری لاعلاج میشود و تصمیم میگیرد توسط کسانی که مدعی هستند میتوانند بیماری او را د...
چگونه ریاضیدانان بزرگ همانند استفان هاوکینگ و آلبرت اینشتین چگونه می‌توانند مسیر خود را از درک مفاهیم اساسی ریاضی شروع کنند و در نهایت به جایگاهی برسند که ...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...