تلفن بعدی حدود ۷۵ درصد از نوجوانان آمریکایی آیفون خواهد بود | P30Tech


اپلتکنولوژی

تلفن بعدی حدود ۷۵ درصد از نوجوانان آمریکایی آیفون خواهد بود

تلفن بعدی حدود ۷۵ درصد از نوجوانان آمریکایی آیفون خواهد بود

گرچه میزان فروش آیفون ها این اواخر رو به کاهش گذاشته، اما به نظر می رسد محبوبیت این اسمارت فون ها در میان نوجوانان بیش از هر زمان دیگری است.

در جریان یک نظرسنجی گسترده که توسط موسسه Piper Jaffray انجام گرفته، حدود ۶۹ درصد از سوال شوندگان نوجوان اعلام کرده اند که صاحب یک آیفون هستند. این در حالی است که ۷۵ درصد از کل افراد شرکت کننده می گویند تلفن هوشمند بعدی آنها حتماً آیفون خواهد بود.

البته محبوبیت آیپدهای اپل هم در میان این قشر از جامعه بالاست، اما هرگز به پای آیفون ها نمی رسد. این بررسی نشان می دهد که تعداد کاربران نوجوان آیپدها نسبت به گذشته قدری کم شده و به حدود ۴۸ درصد رسیده است، این در شرایطی است که نسبت به نظرسنجی های قبلی موسسه فوق، درصد صاحبان آیپد مینی ها مقداری بیشتر و به ۱۶ درصد رسیده است. حدود نیمی از این نوجوانان گفته اند که تبلت بعدی آنها نیز آیپد خواهد بود.

این تحقیق در میان ۶۵۰۰ نوجوان با میانگین سن ۱۶.۵ سال برگزار شده و نشان می دهد که سیب گاز زده اهالی کوپرتینو همچنان از محبوبیت بسیار زیادی در بین قشر نوجوان برخوردار است.

در گذشته نیز تحقیق دیگری در میان کودکان ۶ تا ۱۲ سال انجام شده بود که نشان می داد برای آنها برند اپل حتی از نام هایی چون Disney Nickelodeon ،McDonald و YouTube هم محبوب تر است.

فهمیدن دلیل این محبوبیت اپل در میان نوجوانان و حتی نونهالان چندان هم دشوار نیست؛ آنها نهایت تلاش خود را می کنند تا محصولاتشان را جوان پسند و مطابق روز جلوه دهند. علاوه بر این تصاحب برند محبوبی چون Beats، همکاری با دیگر نام های محبوب در میان افراد کم سن و سال، و یا توزیع آیپدها در مدارس جهت اهداف کمک آموزشی، از دیگر اقدام هایی هستند که کمک شایانی به این افزایش محبوبیت می کنند.

به هر روی، داشتن چنین سرمایه ای از اقبال عمومی برای آینده اپل بسیار ارزشمند خواهد بود، چراکه همین نونهالان و نوجوانان در سال های پیش رو بدنه اصلی مشتریان وفادار شرکت را تشکیل خواهند داد.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
اپل و FBI یک بار دیگر به کنگره آمریکا خواهند رفت |...
درآمد بازار پوشیدنی های سلامتی تا سال ۲۰۲۱ به ۱۷.۸...

محبوبترین مطالب

ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
 به تازگی سازندگان سری F1 یعنی اعضای شرکت بازی سازی Codemasters هواداران مسابقات سالانه ی فرمول یک را از دلتنگی نجات داده و به معرفی رسمی جدید ترین نسخه از این مجموعه یعنی بازی F1 2016 پرداخته اند. اث...
امروز رسما نمایشگاه کامپیوتکس تایوان کار خود را آغاز کرد و کمپانی ها از جدیدترین فناوری ها و محصولات خود در این گردهمایی بزرگ و مهم رونمایی میکنند. بدون شک ایسوس همواره یکی از فعال ترین کمپانی های فعا...