اپل و FBI یک بار دیگر به کنگره آمریکا خواهند رفت | P30Tech


اپلتکنولوژی

اپل و FBI یک بار دیگر به کنگره آمریکا خواهند رفت

اپل و FBI یک بار دیگر به کنگره آمریکا خواهند رفت

جدال اپل و FBI بر سر رمزگشایی آیفون و به طور کلی ساخت سیستم عاملی دولتی به مرحله ای دیگر رسیده است. هفته آینده، این دو باید در برابر کمیته ای قرار بگیرند و از جدال شکل گرفته میان خود بگویند.

کمیته تجارت و انرژی که یکی از قدیمی ترین کمیته های کنگره آمریکا به حساب می آید، سه شنبه هفته آینده، نظارت بر پنلی عهده دار خواهد بود که «افشای راز جدال بر سر رمزگشایی: دیدگاه صنعت و نیروهای قانونی» نام دارد.

طی این پنل، نماینده هایی از اپل و FBI حاضر شده و اظهارنامه خود را برای جمعی از نمایندگان خواهند خواند. ابتدا امی هِس از مدیران اجرایی بخش دانش و تکنولوژی FBI و توماس گالاتی، از روئسای دپارتمان پلیس نیویورک صحبت های خود را ارائه می کنند.

سپس در روز بعد، بروس سِوِل از اپل، آمیت یوران از RSA Security و متیو بلیز از پروفسورهای دانشگاه پنسیلوانیا نظرات خود را اعلام می کنند.

قرار نیست در پایان این دو روز، برنده ای مشخص شود، بلکه کنگره آمریکا به دنبال راه حلی است تا شرکت ها بتوانند به شکلی منطقی، دولت آمریکا و نیروهای قانونی را یاری دهند.


وبسایت پی سی تک | تخصصی ترین مرکز جمع آوری و ارایه اخبار ، آموزش و مطالب دنیای آی تی و فناوری می باشد . هدف ما در این سایت ارایه برترین مطالب در حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی می باشد و سعی ما در این است که از برترین و معتبرترین پایگاههای اینترنتی ایران و جهان جدیدترین اخبار و آموزشها را در اختیار کاربران قرار دهیم و روز به روز بر تعداد منابع ما افزوده خواهد شد .


مشاهده منبع خبر
رای:
1
مایکروسافت از دولت ایالات متحده به دلیل جستجوی مکر...
تلفن بعدی حدود ۷۵ درصد از نوجوانان آمریکایی آیفون ...

محبوبترین مطالب

ایسوس در زمان رونمایی از لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و روبات خود حرفی از هدست واقعیت مجازی به میان نیاورد. اما این کمپانی هدست "ASUS VR" را هم امروز در معرض دید...
یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های روبات ZenBo، امکان اتصال به دستگاه‌های هوشمند درون خانه و وسایل سنتی فناوری است. شما به کمک این روبات می‌توانید م...
 به تازگی سازندگان سری F1 یعنی اعضای شرکت بازی سازی Codemasters هواداران مسابقات سالانه ی فرمول یک را از دلتنگی نجات داده و به معرفی رسمی جدید ترین نسخه از این مجموعه یعنی بازی F1 2016 پرداخته اند. اث...
امروز رسما نمایشگاه کامپیوتکس تایوان کار خود را آغاز کرد و کمپانی ها از جدیدترین فناوری ها و محصولات خود در این گردهمایی بزرگ و مهم رونمایی میکنند. بدون شک ایسوس همواره یکی از فعال ترین کمپانی های فعا...